Halkla İlişkiler Uzmanı Online Sertifikalı Eğitimi

Halkla İlişkiler Uzmanı Online Sertifikalı Eğitimleri, 7K Akademi tarafından internet olan her yerden zaman ve mekan kısıtlaması olmaksızın sunulmaktadır.

,

DERS EĞİTİM İÇERİĞİ
Halkla İlişkiler Uzmanı Dersi Eğitim İçerikleri tamamen elektronik ortamda sunulmaktadır. Bunlar Video, Sunumlar, Belgeler ve Dosyalar olabilmektedir. İnternet bağlantınızın olduğu her yerden uzaktan sertifikalı eğitim alabilirsiniz.

,

EĞİTİM BİLGİLERİ
Eğitim Süresi : 333 Saat
Konu Sayısı : 37
Tamamlama Süresi : 1 Ay
Ek Süre : 7 Gün
Eğitim Fiyatı : Fiyat Bilgisi için tıklayın!

,

EĞİTİM SÜRESİ
Halkla İlişkiler Uzmanı dersi eğitimini 1 ay içerisinde eğitim içeriğindeki dökümanları okuyarak / izleyerek tamamlamanız gerekmektedir. 1 ay içerisinde eğitimi tamamladım diyerek sertifika başvurusunda bulunmayan hesapların üyelikleri sistem tarafından otomatik olarak dondurulmakta ve talep edilmesi halinde 7 günlük ek süre ile yeniden aktif edilmektedir.

,

EĞİTİM KOŞULLARI
Halkla İlişkiler Uzmanı dersi eğitimini almak için en az ilköğretim mezunu olmanız ve 16 yaşını doldurmuş olmanız yeterlidir.

,

EĞİTİM ÜCRETİ VE ÖDEME TÜRÜ
Halkla İlişkiler Uzmanı dersi eğitim ücretlerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ödemelerinizi sipariş vermeniz ile takip eden ekrandan ister Online SSL Sertifikalı sayfamızdan Kredi Kartı ile isterseniz de Banka Hesap Numaralarımıza EFT / Havale şeklinde yapabilirsiniz.

,

EĞİTİMİ NASIL ALACAĞIM?
Ödemeyi yapmanızın ardından tarafınıza Mail / Sms ile gelecek olan Kullanıcı Adı ve Şifre ile sitemizin üst sol kısmında ve Bilgiler menüsünün altında yer alan Öğrenci Girişi sayfamızdan giriş yaparak, satın almış olduğunuz eğitimin size açılan eğitim bilgilerini izleyerek / okuyarak alabilirsiniz.

,

EĞİTİM SÜRECİNİN İŞLEYİŞİ NASIL?
Sistemimiz çok basit;
* Almak istediğiniz eğitimleri belirleyin.
* HEMEN BAŞVUR sayfa linkine tıklayın.
* Kişisel bilgilerinizi, almak istediğiniz eğitim bilgilerini doldurun.
* Sonraki ekranda ödemenizi gerçekleştirin.
* 24 saat içerisinde tarafınıza gelecek olan bilgiler ile sisteme giriş yapın.
* Eğitimi izleyin / okuyun / dinleyin.
* Eğitiminiz bittikten sonra “Eğitimi Tamamladım” / “Sertifika Talebi” işlemlerini takip edin.
* Sertifikanız Mail ile istemeniz halinde 2 gün içerisinde, Kargo ile istemeniz halinde her ayın ilk haftası tarafınıza ulaştırılacaktır.

,

SERTİFİKA NE ZAMAN GELECEK?
Sertifika talebinde bulunmanızın ardından E-Mail ile talepte bulunduysanız 48 saat içerisinde tarafınıza e-mail ile gönderilecek, Kargo ile talepte bulunduysanız kargo ücretini ödemenizin ardından izleyen ayın ilk haftası tarafınıza kargo ile gönderilecektir.

,

SERTİFİKA GEÇERLİLİĞİ
Almış olduğunuz Sertifikalar “Katılım Belgesi” niteliğindedir. M.E.B. onaylı değildir. İngilizce olarak ayrıca talep edilen sertifikalar Avrupa Yüksek Öğrenim Akreditasyon Kurumu tarafından onaylıdır. Tüm sertifikalarınızı Özgeçmiş bilgilerinize / CV’lerinize rahatlıkla ekleyebilirsiniz.

,

SERTİFİKA İÇERİĞİ
Sertifikalarımızda “Naature Akademi” ibaresi bulunmaktadır. İsim Soyisim, Almış olduğunuz eğitimin adı, eğitimi süresi, Sertifika basım tarihi, Sertifika numarası gibi bilgiler bulunmaktadır. Sertifika üzerinde “Online Sertifika”, “Uzaktan Eğitim” gibi ibareler BULUNMAMAKTADIR.

,

SERTİFİKA KULLANIM ALANLARI
* Halkla İlişkiler Uzmanı eğitimi sertifikasını Özgeçmiş ve CV’lerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
* Halkla İlişkiler Uzmanı eğitimi sertifikası Diploma, İş yeri açma belgesi, Resmi sınavlar öncesi yeterlilik belgesi ve benzeri resmi belgeler yerine geçmemektedir.

,

,BİLGİ ALMAK İÇİN
0506 812 27 40 numaralı Whatsapp hattımızı,
info@7konlinesertifika.com e-mail adresimizi,
İletişim sayfamızdaki İletişim formunu,
0506 812 27 40 – 0850 840 83 40 numaralı çağrı merkezimizi kullanabilirsiniz.

,

ÖRNEK SERTİFİKA
Örnek Sertifika tasarımlarını görmek için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Fuar Stand Görevlisi başlıklı makalemizde e-sertifika, Fuar Stand Görevlisi ve Fuar Stand Görevlisi eğitimi hakkında bilgiler verilmektedir.