KURUMSAL

7k akademi, 7k online sertifika, 7k online eğitim, online sertifikalı eğitimler, e-sertifika, uzaktan eğitim, uzaktan sertifika programları

7K Online E-Sertifikalı Eğitimler Akademisi, Uzaktan eğitim almanıza imkan vermektedir. 2005 yılından beri kurulu olan sistemimiz sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir.

.

.

.

  • Online Sertifika, herhangi bir eğitim kurumunda devam zorunluluğunuz olmadan, ister bilgisayar, ister tablet, ister telefon üzerinden internet olan herhangi bir yerden uzaktan eğitim almanıza olanak sağlayan bir eğitim sistemidir.
  • Online Eğitim almak için, eğitim almak istediğiniz branşları seçmeniz ve ödemesini yapmanızın ardından tarafınıza kullanıcı adı ve şifre bilgileri Sms – Mail yolu ile bildirilmektedir.
  • Sonrasında bu bilgiler ile sisteme girerek 1 ay içinde eğitimi izlemeniz / okumanız gerekmektedir.
  • 1 ay içinde sizin bildirdiğiniz zaman diliminde eğitiminiz sonlanacak ve sertifika talebi iletmeniz beklenecektir. 1 ay içinde tamamlanmayan eğitimler sistem tarafından otomatik olarak dondurulmakta ve talep edilmesi halinde 7 gün ek zaman verilmektedir.
  • Online olarak bitirdiğiniz eğitiminiz için Sertifika talebinizi ister Mail ile ister kargo ile talep edebilirsiniz.
  • Mail olarak talep edilen sertifikalar 2 gün içerisinde tarafınıza yüksek çözünürlükte resim halinde gönderilmektedir. Gönderilen sertifikayı kendiniz istediğiniz kağıda baskı alabilirsiniz.
  • Sertifikaları eğer kargo ile isterseniz, kargo ücretini ödemenizin ardından her ayın ilk haftasına denk gelecek şekilde sertifikalarımız toplu olarak basılarak gönderim sağlanmaktadır. Basılarak gönderilen sertifikalar toplu olarak bastırıldığı için tek tek gönderilmemekte ve her ayın ilk haftasına denk gelen dönemde gönderilmektedir.